logo
WHATSAPP HATTI 0(545)366 52 52

MORBEYAZ SİGORTA
 
Faaliyetlerine 2010 yılında başlamış olan, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan Morbeyaz Sigorta, ülkemizin köklü sigorta kuruluşlarından olan bir çok sigorta şirketinin yetkili acentesidir. 
 
Morbeyaz Sigorta, uzun yılların getirdiği tecrübe ve dürüst çalışma anlayışının desteğiyle, sürekli artan müşteri portföyü ile müşteri memnuniyetini sağlamakla beraber yapılan işin doğruluğuna ve takibine önem vermektedir.
 
Morbeyaz Sigorta, yetkili acentelikleri ile tüm poliçelerinizi minimum prim, maksimum kapsam mantığı altında, tek bir merkezde toplayıp, sizlere en iyi hizmeti sunarak, hayatınızdaki tüm riskleri ortadan kaldırmak adına çalışmaktadır.
 
Morbeyaz Sigorta, faaliyetleri için ANADOLU SİGORTA, LİBERTY SİGORTA, AK SİGORTA, GÜNEŞ SİGORTA, ERGO SİGORTA, AVIVASA, BES  VE HAYAT Sigorta sirketlerinin acenteliklerini yürütmektedir.
 
Misyonumuz: Uzman ekibimizle beraber bütün bilgi ve tecrübe birikimimizi kullanip, müsterilerimize en kaliteli hizmeti vererek güvenilirliğimizi arttirmak ve portföyümüzü genisletmek. 
 
Vizyonumuz: Sigortacilik sektöründe yeniliklerin öncüsü olup, sagladigimiz güven ve destekle farklilik oluşturmak.
 
SAYGILARIMIZLA

Adres Bilgileri :

Sarkiye Mahallesi Çapulacilar Sokak No:8/101 Altinordu - ORDU

Tel: 0 452 214 07 47
Fax: 0 452 214 48 27
Is Cep : 0 545 366 52 52

E-Mail: [email protected]